Prekių katalogas

AMAZONITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  29 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus amazonito mineralas
  Riešo apimtis
  17-18 cm
  Apdirbimas
  nugludintos plokštelės, kvadratėlio formos
  Mineralų dydis
  5 x 15 x 15 mm
 • Apyrankė pagaminta iš natūralaus amazonito mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Puikiai tinkamos ir vyrams. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Amazonitą

  Amazonito tema - bendravimas. Jo potemė - prieštaravimų bendraujant įveikimas. Tai ramaus ir sąmoningo veiksmo akmuo. Padeda susikurti naują požiūrį į kitus žmones, ramina vidinių prieštaravimų ir susidvejinimo pojūtį, skatina savistabos ir savikontrolės svarbos pajautą.

  Padeda raminti mintis, koncetruotis priimant informaciją ar ją atrenkant. Akmuo ramina chroniškas depresijas, nerimą, impulsyvumą, ekstremalią emocijų kaitą. Amazonitas padeda išmokti priimti be streso nepatinkančias situacijas ir jas spęsti.

  Amazonitas yra ypatingai efektvus akmuo, skatinantis saviraišką, pasitikėjimą savimi ir komunikaciją. Jis stiprina dvasinį tobulėjimą, taip pat gebėjimą suvokti praeities patirtį bei pamokas.

  Amazonitas padeda pašalinti blogą energiją ir išsiaiškinti, kas neleidžia pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jam padedant išlaisvinsite giliai paslėptus gebėjimus ir talentus. Šis akmuo padrąsina asmenybę ryžtingiems veiksmams. Amazonitas neleis jums pasijusti nevykėliais, gyvenimo nuskriaustais žmonėmis. Jis įkvėps jus dideliems darbams, netgi paskatins keisti savo likimą. Amazonitas sustiprina pareigos, atsakomybės jausmą. Šis akmuo trasi sako: “Žmogau, būk atsakingas už savo gyvenimą”. Be to, amazonitas išlaiko nuotaikos pusiausvyrą, ištirpdo liūdesį, padeda labiau suvokti esamą situaciją bei labiau pasitikėti savo jėgomis ir Kūrėju.

  Amazonitas išlaiko pusiausvyrą tarp vyriškos ir moteriškos energijos, padeda palaikyti gerą sveikatą. Akmuo tinkamas naudoti kuriant tvirtus šeimos pamatus. Sužadina fizinį aktyvumą, veikia savitarpio santykius.

  Patartinas nešioti tiems, kurių nuotaikos ekstremaliai keičiasi, kurių gyvenime pilna dvilypių situacijų, verčiančių rinktis. Tinkamas akmuo akušerėms, akupresūros ir akupunktūros specialistams. Taip pat amazonitas tinkamas žmonėms, kurie užsiima sportu, šokiu.

  Šis akmuo yra gera apsauga nuo įvairių elektros prietaisų, mobiliųjų telefonų, mikrobangų krosnelių, kompiuterių ir kt. poveikio. 

  Plačiau apie Amazonito mineralą galite skaityti informaciniame skyrelyje/galerijoje  AMAZONITAS.