Prekių katalogas

AKVAMARINO VĖRINYS

 • AKVAMARINO VĖRINYS

  90 
  105  Sutaupykite 15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus akvamarino mineralas
  Karolių ilgis
  apie 52 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  5 - 5.5 mm
 • Natūralaus akvamarino vėrinys. Suverta ant gumelės, patogu užsidėti, nereikia nieko užseginėti. Galima nešioti ir kaip apyrankę ant rankos keletą kartų apvyniojus aplink riešą. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Akvamariną

  Akvamarino tema - sielos budimas. Jo tikslas - atverti žmogui jo Dvasios didybę ir apvalyti nuo trukdančių tai suvokti faktorių. Jis palaiko tuos, kurie jau atpažino savo vidinę šviesą ir siekia ja vadovautis, siekdami priglusti prie Didžiosios Šviesos dieviškojo tyrojo šaltinio.

  Akvamarinas skatina Savęs pažinimo poreikį ir visą sąmonėjimo procesą, kontaktą su Aukštesniuoju Aš ir šeimininkui prieinamomis dvasinėmis dimensijomis. Suteikia dvasinio įkvėpimo, intuicijos, vidinio Žinojimo, skatina pasiaukojančią meilę, toleranciją.

  Akvamarinas ramina bundančios sielos traumas. Skatina vidinės šviesos išskleidimą, aiškiaregystę, naujų kelių atskleidimą, ramybę, tyrumą, sąžiningumą, teisingumą, vidinio Šviesos šaltinio atvėrimą, įėjimą į savo vidinę Tylą. Akvamarinas pritraukia Dvasinio Vedlio paramą.

  Šis akmuo veikia labai greitai, švelniai ir tolygiai paskirstydamas energiją po visą kūną. Suteikia galimybę suprasti informaciją, kuri atkeliauja per meditacijas, ritualus ir kartu padeda išlikti centruotam. Jo energija yra konkreti, apibrėžta ir balansuojanti, ateina laiku - nei per anksti, nei per vėlai.

  Plačiau apie Akvamarino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKVAMARINAS.