Prekių katalogas

AKVAMARINO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  70 
  79  Sutaupykite 9 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus akvamarino mineralas
  Dydis
  10 x 10 x 20 mm
  Forma
  kristalas, lazdelės formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus akvamarino mineralo. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Akvamariną

  Jo vardas kilęs iš lotyniškų žodžių “aqua”- vanduo ir “mare”- jūra. Senovės graikai garbino jį kaip tyrumo simbolį, saugantį meilę ir santuokinę laimę. Arabai jį laikė džiaugsmo ir harmonijos akmeniu. Senos legendos byloja, jog jis, keisdamas spalvą perspėja savo šeimininką apie tai, kas tikra ir kas ne, kur tikras draugas, o kur priešas. Kai kuriuose šaltiniuose jis vadinamas šventu akmeniu.

  Akvamarinas skatina dvasinį augimą, intuiciją, mediumistinius sugebėjimus, aiškiaregystę, kartu suteikdamas teisingumą, tikslingumą, ištvermę, sėkmę tik sąžiningiems ir dvasingiems žmonėms. Jis padeda įveikti emocinę sumaištį, įžvelgti net pačių buitiškiausių dalykų giluminę esmę, mažiau vertinti kitus ir būti tolerantiškesniu. Akvamarinas stiprina dvasią ir atskleidžia apgaules (tiek Jūsų, tiek apie Jus), skatina tinkamai pradėtų reikalų įgyvendinimą, saugo tikrą draugystę ir meilę, pakelia nuotaiką.

  Kai kurie autoriai laiko jį pačiu tinkamiausiu sutuoktiniams, dar kiti - jūreiviams, dar kiti - tiems, kas yra pasirinkę dvasinio vystymosi kelią, kontaktui su Dvasiniu mokytoju arba tiems, kieno siela ima busti - su Angelu Sargu.

  Dvasingiems žmonėms suteikia emocinį ir mentalinį stabilumą, skatina ryšį su šaltiniu, padeda įžvelgti savo pasąmonės gelmes ir kitų žmonių bei reiškinių esmę.

  Plačiau apie Akvamarino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.