AKVAMARINO AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  45 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Auskarai pagaminti iš natūralaus akvamarino mineralo.

  Mineralų dydis: 10 mm skersmens kabašonai

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Akvamariną

  Jo vardas kilęs iš lotyniškų žodžių “aqua”- vanduo ir “mare”- jūra. Senovės graikai garbino jį kaip tyrumo simbolį, saugantį meilę ir santuokinę laimę. Arabai jį laikė džiaugsmo ir harmonijos akmeniu. Senos legendos byloja, jog jis, keisdamas spalvą perspėja savo šeimininką apie tai, kas tikra ir kas ne, kur tikras draugas, o kur priešas. Kai kuriuose šaltiniuose jis vadinamas šventu akmeniu.

  Akvamarinas skatina dvasinį augimą, intuiciją, mediumistinius sugebėjimus, aiškiaregystę, kartu suteikdamas teisingumą, tikslingumą, ištvermę, sėkmę tik sąžiningiems ir dvasingiems žmonėms. Jis padeda įveikti emocinę sumaištį, įžvelgti net pačių buitiškiausių dalykų giluminę esmę, mažiau vertinti kitus ir būti tolerantiškesniu. Akvamarinas stiprina dvasią ir atskleidžia apgaules (tiek Jūsų, tiek apie Jus), skatina tinkamai pradėtų reikalų įgyvendinimą, saugo tikrą draugystę ir meilę, pakelia nuotaiką.

  Kai kurie autoriai laiko jį pačiu tinkamiausiu sutuoktiniams, dar kiti - jūreiviams, dar kiti - tiems, kas yra pasirinkę dvasinio vystymosi kelią, kontaktui su Dvasiniu mokytoju arba tiems, kieno siela ima busti - su Angelu Sargu.

   Dvasingiems žmonėms suteikia emocinį ir mentalinį stabilumą, skatina ryšį su šaltiniu, padeda įžvelgti savo pasąmonės gelmes ir kitų žmonių bei reiškinių esmę.

  Plačiau apie Akvamarino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.