Prekių katalogas

AKVAMARINO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Riešo apimtis Kiekis Pirkti
  42 
  16 cm
  Į krepšelį 
  15 cm
  Į krepšelį 
  14 - 15 cm
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus akvamarino mineralas
  Riešo apimtis
  14; 15; 16 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  7-8 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus akvamarino mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Akvamariną

  Akvamarinas buvo žinomas jau seniai. Apie jį pasakojama daug istorijų. Vieni teigia, kad jis yra undinės lobių skrynelės akmuo, todėl turėtų saugoti į jūrą išplaukusius jūreivius. Kiti tiki, kad jis turėtų pažadinti tyrą meilę. Viduramžiais jis buvo laikomas nekaltybės simboliu, todėl juo būdavo puošiamas Švč. Mergelės Marijos atvaizdas ar statula. Buvo tikima, kad pabaldamas jis įspėja dėl apgaulės.

  Akvamarino tema - sielos budimas. Jo tikslas - atverti žmogui jo Dvasios didybę ir apvalyti nuo trukdančių tai suvokti faktorių. Jis palaiko tuos, kurie jau atpažino savo vidinę šviesą ir siekia ja vadovautis, siekdami priglusti prie Didžiosios Šviesos dieviškojo tyrojo šaltinio.

  Akvamarinas skatina Savęs pažinimo poreikį ir visą sąmonėjimo procesą, kontaktą su Aukštesniuoju Aš ir šeimininkui prieinamomis dvasinėmis dimensijomis. Suteikia dvasinio įkvėpimo, intuicijos, vidinio Žinojimo, skatina pasiaukojančią meilę, toleranciją.

  Akvamarinas ramina bundančios sielos traumas. Skatina vidinės šviesos išskleidimą, aiškiaregystę, naujų kelių atskleidimą, ramybę, tyrumą, sąžiningumą, teisingumą, vidinio Šviesos šaltinio atvėrimą, įėjimą į savo vidinę Tylą. Akvamarinas pritraukia Dvasinio Vedlio paramą.

  Šis akmuo veikia labai greitai, švelniai ir tolygiai paskirstydamas energiją po visą kūną. Suteikia galimybę suprasti informaciją, kuri atkeliauja per meditacijas, ritualus ir kartu padeda išlikti centruotam. Jo energija yra konkreti, apibrėžta ir balansuojanti, ateina laiku - nei per anksti, nei per vėlai.

  Akvamarinas padeda dinamiškai ir atkakliai siekti profesinės sėkmės versle ar darbinėje veikloje. Šis akmuo padeda ir sustiprina tuos, kurie ryžtingai, drąsiai siekia užsibrėžto tikslo. Mineralas skatina mentalinę ir intelektualinę saviraišką, mąstymo procesų pagreitėjimą, vidinės ir išorinės tvarkos poreikį. Ramina perdėtą atsakomybės jausmą ir mintis.

  Akmuo suteikia emocinio stabilumo, ramina iracionalias baimes, orientacijos sutrikimus, išsiblaškymą.

  Akvamarinas saugo nuo informacijos srauto ir reklamos, saugo nuo pavojų kelionėse bei padeda atskleisti paslaptis ir apgaules. Apsauga tiems, kurie siekia Gėrio. Retina kontaktus, palieka tuos, kurie reikalingi sielai, o ne protui. Parodo chroniškų prisirišimų beprasmiškumą ir padeda iš jų išsilaisvinti. 

  Plačiau apie Akvamarino mineralą galite skaityti informaciniame skyrelyje  AKVAMARINAS.