AISTROS KIBIRKŠTIS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Natūralių mineralų komplektas vandeniui 

  Komplektą sudaro kalnų krištolo ir granato akmenukai. 

  Bendras visų akmenėlių svoris - apie 90 g.

  Vienas iš būdų mineralų energijai pasiimti - tai geriamasis vanduo su pasirinktais akmenimis. Siūlome jums pasigaminti kalnų krištolo ir granato vandenį. Mineralai dedami į stiklinį ąsotį (apie 1 - 2 l talpos) su šeimos geriamuoju vandeniu ir laikomi jame, vis kas savaitę nuplaunant nuo jų vandens nuosėdas ir pakraunant.

  Granatas – akmuo, didinantis pasitikėjimą savimi, kantrybę. Tai akmuo, tinkantis stipriems žmonėms, kurie gyvenime mato daug perspektyvų ir moka pasirinkti partnerius. Kalnų krištolas – tai pats geriausias „daktaras“ akmenų pasaulyje. Jis ne tik sustiprina kitų akmenų savybes, bet ir pats veikia kaip sielos ramintojas, harmonizuoja žmogaus protą, leidžia sielai pajausti tikruosius vidinius troškimus. Padeda atstatyti hierarchiją – pirmiausia aš, po to kiti. Šio akmenų derinio pagalba atrasite savo jausmingumą bei išryškinsite stipriąsias charakterio savybes. 

  Svarbi sąlyga: mineralus, kuriuos nusprendėte vartoti vandeniui, nebenaudokite jokiems kitems tikslams, vadinasi, nenešiokite, nelaikykite rankoje ir nedėkite ant skaudamų vietų. Tam jau reikia turėti kitus akmenukų egzempliorius.