AGATO IR KALNŲ KRIŠTOLO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  2375
  2500 Sutaupykite 125
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 4 x 36 x 58 mm

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus klasikinio agato ir kalnų krištolo mineralų, krašteliai aplieti paauskuotu metalu, turi metalinę kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.       

  Apie Agatą

  Pagrindinė agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus, rasti Save Tikrąjį ir pritaikyti jį realiame žemiškame gyvenime.  Būtent todėl jis labai pagrįstai vadinamas sėkmės, gerovės ir sveikatos akmeniu.

  Klasikinis arba tradicinis agatas ypač naudingas puoselėjantiems paprastus žemiškus tikslus. Skatina praktinę uoslę, sugebėjimą prisitaikyti prie sąlygų be didelių praradimų ir vidinių prieštaravimų, kylančių iš proto ir emocijų konflikto. Šis agatas tiks visiems, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo, lyties ir amžiaus. Puikiai tinka vaikams, ypač tiems, kuriuos vadina jautriais ar sunkiais, o taip pat dažnai sergantiems, perimantiems tėvų problemas, nepasitikintiems savimi.  

  Plačiau apie Agato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skiltyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.

  Apie Kalnų krištolą

  Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Jis suteikia aiškumą mintyse, neleidžia nuslysti į purvą, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą, išraiškingumą ir apsaugą. Kalnų krištolas saugo nuo blogų įtakų (įtrūksta), magijos, kelionėse, suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Jį nešiojantis žmogus tampa jautresniu aplinkiniams.

  Tai puikus akmuo aiškiaregiams, padedantis koncentruoti trečiąją akį, pagerinantis telepatinį kontaktą, idealus meditacijoms.
  Jis puikiai valo visus energetinius centrus, aurą, pašalina energetines blokadas (ypač 5, 6 čakrų).

  Plačiau apie Kalnų krištolo mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.