CITRINO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos

  Apie prekę

  Pakabuko dydis: 16 x 27 mm, aptakios formos.

  Pakabutis pagamintas iš natūralaus (nekaitinto!) citrino mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Citriną

  Tai vienas iš džiaugsmo akmenų. Skatina savirealizaciją visuomenėje, atskleidžiant savo turimus sugebėjimus.

  Citrinas padeda susikoncentruoti, susikaupti, kontroliuoti emocijas, suteikia vidinės jėgos padaryti atranką praeities prisiminimuose ir nuspręsti, ką iš buvusio patyrimo panaudoti, o ką - paleisti. Jis suteikia galios naujai pažvelgti į emocinius išgyvenimus ir juos objektyviai įvertinti. Citrinas pažadina pasitikėjimą savimi, padeda įveikti baimes, sustiprina jautrius ir pažeidžiamus, depresyvius ir melanchološkus žmones. Jį patartina nešioti tiems, kas pastoviai patiria stresus (ypač jei juos susikuria patys), kandidatams į savižudžius.

  Ryžtingiems ir siekiantiems užsibrėžto tikslo padeda sėkmingai kopti karjeros laiptais ir įveikti visus išbandymus.

  Plačiau apie Citrino mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.